2009.10.23. Kalocsai K.E. - Kiskunfélegyházi ÖF

2009. 10. 23.

Kalocsai K.E. - Kiskunfélegyházi Ö.F.

75-61

Az első negyed álomszerűen kezdődött számunkra, mert ekkor már 19-11 volt az előnyünk az „Öregfiúkkal” szemben. A második negyedben kicsit szorosabb lett az eredmény, hiszen itt csak 18-15-re sikerült hoznunk ezt az etapot. A harmadik negyed is hasonlóan alakult, mint az első kettő, mert fiaink főként a lerohanásokat erőltették, míg a vendégek ezt megpróbálták hárítani és lassítani a tempót. Az „Öregfiúk” feltehetően elfáradtak, ezt jól tükrözte, hogy egyre többet foglalkoztak a bírókkal, a játékuk pedig pontatlanabb lett.

A megnyugtató vezetés tudatában már a fiatal játékosok is játéklehetőséghez jutottak rutinszerzés céljából. Volt, akinek ez volt élete első bajnoki összecsapása. Így is sikerült tartani a különbséget, aminek eredménye a nem várt, 75-61-es győzelem volt.

KKE-Kiskunfélegyházi Ö.f.: 75-61